Departaments

ÀMBIT CAP
CIÈNCIES Laura Casades
EXPRESSIÓ-TECNOLOGIA Laura Casades
LLENGÜES Rubén Capellà
SOCIALS Rubén Capellà
Departament de CIÈNCIES:
ÀMBIT CAP HORARI ATENCIÓ ALUMNAT
1er ESO A Empar Folgado Dijous 15.30-17.00h.
3r PMAR Vicent Moncholí Dimarts 16:00-17:00h.
Dijous 16:00-17:00h.
1r BATXILLERAT B Empar Medina Dijous 16.00-17.30h.
2n BATXILLERAT A Lara Santolaya Dijous 14.00-15.30h.
2n BATXILLERAT B Joansa Olcina Dijous 15.30-17.00h.
2n BATXILLERAT C Vicent Valero Dijous 15.30-17.00h.
CIÈNCIES Laura Casades Dijous 16.30-17.00h.
CIÈNCIES Emili Borja Dijous 16.30-17.00h.
CIÈNCIES Enric Gil Dimecres 16.00-17.30h.
CIÈNCIES Anna Martín Dimarts 16.00-17.30h.

Departament d'EXPRESSIÓ-TECNOLOGIA:
ÀMBIT CAP HORARI ATENCIÓ ALUMNAT
1r ESO C David Ferrer Dimarts 16.00-17.30h.
2n ESO D Sergio Gil Dimarts 15.30-17.00h.
3r ESO A Vidal Sastre Dimarts 15.30-17.30h.
3r ESO B Víctor Castro Dijous 16.00-17.30h.
1r BATXILLERAT A Ilia Castiblanque Dimarts 17.00-18.30h.
1r BATXILLERAT C Paco Lluís Ramos Dimarts 16.00-17.00h.
Dijous 16:00-17:00h.
EXPRESSIÓ-TECNOLOGIA Ricardo Nacher
EXPRESSIÓ-TECNOLOGIA Toni Mas Dimarts 15.30-17.30h.
EXPRESSIÓ-TECNOLOGIA Laia Taberner Dimarts 16.00-17.30h.

Departament de LLENGÜES:
ÀMBIT CAP HORARI ATENCIÓ ALUMNAT
1r ESO B Mari Carmen Martínez Dijous 16:00-17:30h
2n ESO A Mónica Martínez Dimarts 16:00-17:30h.
2n ESO B Maria Espeleta Dijous 16:00-17:30h.
2n ESO C Octavi Ruiz Dimarts 16:00-17:30h.
3r ESO C Miriam Tapia Dimecres 15:30-17:00h.
4t ESO A Ángela Blázquez Dimarts 16:00-17:30h.
4t ESO B Pilar Zamora Dimarts i dijous 14:00-14:45h.
LLENGÜES Charo López
LLENGÜES Conxa Ricart Dimecres 13:50-14:35h.
Dijous 16:00-16:45h.
LLENGÜES Natàlia Herrero Dijous 15:30-17:00h.
LLENGÜES Rubén Capella Dimecres 16:00-17:30h.
LLENGÜES Laura Torró Dimecres 16:00-17:30h.
LLENGÜES África Escarabajal Dijous 14:00-15:30h.

Departament de SOCIALS:
ÀMBIT CAP HORARI ATENCIÓ ALUMNAT
1r ESO D Rosalia Miranda Dimarts 16:00-17:30h.
4t ESO C Víctor Alcaraz Dijous 15:30-17:00h.
4t PR4 Irene Andrés Dimarts i dijous 15:30-16:15h.
1r BATXILLERAT D Tamara Giner Dilluns 15:30-17:00h.
2n BATXILLERAT D Esther Romo Dimarts 15:30-16:15h.
Dijous 16:00-16:45h.
SOCIALS Merxe Sánchez Dijous 15:30-17:00h.
SOCIALS Vicen Hernández Dijous 15:30-17:00h.
SOCIALS Miquel Torrijos Dimecres 16:00-17:30h.
SOCIALS David Mezcua Dimarts 14:00-15:30h.
ÀMBIT CAP
ORIENTACIÓ I TUTORIES (coordinació 2n cicle i Batxillerat) Conxa Montesinos
TUTORIES (coordinació 1r cicle) Conxa Ricart
Secretaria Acadèmica:
ÀMBIT CAP
SECRETARIA ACADÈMICA Merche Emper

Consergeria:
ÀMBIT CAP
CONSERGERIA Julián Martín

Professor de Guàrdia:
ÀMBIT CAP
PROFESSOR DE GUÀRDIA Sergio Herrero

Biblioteca:
ÀMBIT CAP
BIBLIOTECA María Vañó

Direcció:
ÀMBIT CAP
COORDINACIÓ 1r i 2n d'ESO Natalia Herrero
COORDINACIÓ 3er i 4t d'ESO Emili Borja
COORDINACIÓ BATXILLERAT Vicen Hernández
DIRECCIÓ Merche Sánchez